11 sierpnia w warszawskich Złotych Tarasach została otwarta unikalna przestrzeń, w której miłośnicy sneakersów i mody z jeszcze większą łatwością będą mogli wyrazić siebie.


Od powstania marki Converse, miliony ludzi zaczęło utożsamiać się z nią i opowiadać swoje historie poprzez jej kultowe sylwetki. Kolejnym rozdziałem, jeżeli chodzi o możliwość wyrażania siebie, jest nowoczesna przestrzeń, którą otwarto w centrum Warszawy, w Złotych Tarasach (poziom 2). Klienci mogą tworzyć nowe i unikalne historie razem z Converse. Oficjalne otwarcie sklepu Converse odbyło się w sobotę, 11 sierpnia.

 

Zainspirowana ulicami, które od dziesięcioleci są zarówno sceną jak i wybiegiem dla miłośników Converse, marka zwraca szczególną uwagę na elementy konstrukcyjne charakterystyczne dla architektury największych miast. Wnętrze sklepu doskonale oddaje klimat miejskich przestrzeni z całego świata. Połączenie szkła, betonu i naturalnego drewna tworzy nowoczesną, ale “surową” atmosferę dla nowych doświadczeń przy zakupach
w Converse.

 

Nowe miejsce to także wyjątkowe przeżycia, które zapewnia strefa „Converse by You”. Od teraz, właśnie tutaj możesz dać upust swojej kreatywności personalizując swoje nowe sneakersy. Dzięki inteligentnej technologii łączącej ze sobą rozszerzoną rzeczywistość
i mapping 3D, kultowy model Chuck Taylor All Star staje się czystym płótnem, na którym miłośnicy butów oraz mody mogą tworzyć i wyświetlać swoje unikatowe grafiki. Możliwość obejrzenia swojego projektu bezpośrednio na bucie jest pierwszą taką na świecie, jeżeli chodzi o sklepy Converse! Do stworzenia niepowtarzalnego i tylko twojego sneakersa wystarczy przynieść zdjęcie, zaprojektować własną grafikę lub wybrać jeden z motywów od Converse. Specjalna drukarka nadrukuje wybrany wzór na twojej nowej parze Converse. Warszawski sklep Converse jako jedyny w Europie pozwala na skorzystanie z takiej opcji!

 

Ciesząc się z nowych doświadczeń w personalizacji „Converse by You” prezentujemy pierwszą odsłonę współpracy Converse z uwielbianą na całym świecie, polską marką Local Heroes. Z tej okazji, już od 11 sierpnia można nadrukować na swoją nową parę Converse unikalne grafiki zaprojektowane przez Local Heroes.

 

Sklep w Złotych Tarasach to pierwszy w Europie sklep zaprojektowany według nowego, bardziej „miejskiego” konceptu. Jest też jedynym sklepem Converse na świecie, który wykorzystuje system projekcji grafik na sneakersach

 

Sklep w Złotych Tarasach to dziesiąty sklep marki Converse w Polsce. Pozostałe sklepy mieszczą się w Warszawie w Galerii Mokotów i Arkadii, w Krakowie w Serenadzie i Galerii Krakowskiej, w Trójmieście w Rivierze i Galerii Bałtyckiej, wrocławskiej Wroclavii, łódzkiej Manufakturze oraz poznańskiej Posnanii.

 

Odwiedź nas także na Facebooku i Instagramie!

 

 


O CONVERSE

Converse Inc., firma oferująca buty i odzież z siedzibą w Bostonie, w stanie Massachusetts, jest spółką należącą do NIKE Inc. Marka Converse powstała w 1908 roku i jest rozpoznawalna jako marka umożliwiająca wyrażanie siebie ludziom wszystkich kultur z całego świata. Interpretacja i adaptacja kultowych sneakersów, w tym Chuck Taylor® All Star®, One Star® i Jack Purcell® sięgają dziesięcioleci.

Więcej informacji na: www.converse.pl oraz na @converse.polska

 

KONTAKT:

Anna Zając

Konkret PR

518 174 764

a.zajac@konkretpr.pl

Pobierz zdjęcia