Czego życzymy naszym Mamom w dniu ich święta? Aby były zawsze optymistyczne i uśmiechnięte, piękne i kolorowe, a może aby zawsze celebrowały swoje rytuały lub poszukiwały nowych pasji? Podaruj swojej Mamie coś barwnego, trwałego, roztaczającego pozytywną energię i umilającego codzienność – czyli porcelanę lub szkło z kolorowych kolekcji Villeroy & Boch!

Optymizm na dzień dobry

Aromatyczna kawa lub egzotyczna herbata – jeśli to codzienny rytuał Twojej mamy, spraw, by wprawiał ją w jeszcze większą radość! Barwna filiżanka lub kubek będą idealnym upominkiem wywołującym uśmiech każdego ranka. A kolorów i wzorów wśród kolekcji Villeroy & Boch nie brakuje. Barwne tropikalne motyle z kolekcji NewWave Caffè Animals of the World, pastelowe róże z kolekcji Rose Cottage lub klasyczna porcelana z obwódką w sześciu różnorodnych barwach z kolekcji Colourful Life. Która stanie się ulubioną porcelaną Twojej mamy?

Popołudnie w ogrodzie

Kwiaty może nie są najbardziej oryginalnym prezentem, ale przecież zawsze wywołują radość i uśmiech. A w połączeniu z porcelaną lub szkłem będą trwałą i barwną ozdobą domu – która z pewnością będzie wprowadzała Twoją mamę w optymistyczny nastrój, nawet gdy zabraknie w nich świeżych kwiatów. Okrągłe wazony Oronda od Villeroy & Boch dzięki różnorodności kolorów z łatwością można dopasować do każdego wnętrza. Dostępne są w wersji intensywnie pomarańczowej czy zielonej oraz w delikatnych pastelach. Zaś kolekcja Mariefleur  będzie doskonała dla romantyczek, bo na ich tle mienią się letnie kwiaty inspirowane ogrodem Moneta w Giverny.

Wśród skrzących kolorów

Aby umilić Mamie wieczory i sprawić, by ulubiona lektura lub relaks w ogrodzie czy na balkonie był jeszcze przyjemniejszy, podaruj jej odrobinę koloru w postaci barwnych świeczników Coloured Delight od Villeroy & Boch. Wykonane ze szkła kryształowego wypełnią wnętrze radosną mieszanką promieni. Ich ozdobny szlif zapewnia niezwykłe efekty świetlne – wystarczy, że wybierzemy ulubiony kolor naszej Mamy lub ze świeczek stworzymy kompozycję złożoną z kilku barw! A do wyboru mamy szkło w kolorze błękitnym, żółtym, zielonym, różowym, jagodowym, a także szarym i przezroczystym.

Kolekcje Villeroy & Boch oferują mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Dlatego prezent w formie kolorowego wnętrzarskiego dodatku może stać się inspiracją do dalszego ubarwiania swojego otoczenia i początkiem barwnej przygody!