Mój prysznic, mój styl. To motto, którym kierowali się projektanci Villeroy & Boch, tworząc technologię ViPrint dla kolekcji Subway Infinity. Dzięki niej na powierzchni brodzika można nadrukować wybrany wzór i kolor – a w tym roku jest ich aż dwadzieścia! I w ten sposób strefę relaksu zamienić w miejsce wyjątkowe, oryginalne i takie, o jakim marzysz!

Faktura kamienia, struktura drewna albo geometryczne, graficzne wzory – teraz dzięki ViPrint, czyli zaawansowanej technologii druku cyfrowego, na brodzikach z kolekcji Subway Infinity można nadrukować jeden z dwudziestu dekorów do wyboru. To sposób, by brodzik niczym kameleon wtopił się w podłogę lub stał się przykuwającym wzrok elementem łazienki. Za sprawą technologii ViPrint można osiągnąć efekt, zarezerwowany dotąd dla prysznicy wyłożonych płytkami i jednocześnie cieszyć się funkcjonalnością superpłaskich ceramicznych brodzików Subway Infinity. Kolekcja ta za swój doskonały design otrzymała już dwie prestiżowe nagrody w dziedzinie wzornictwa: iF Design Award oraz Red Dot Design Award.

Cztery linie – wielość rozwiązań

Technologia ViPrint wzbogaciła się w tym roku o cztery linie. Pierwsza z nich inspirowana jest naturą – w niej można znaleźć wzory imitujące strukturę drewna, fakturę kamienia czy mieniącą się taflę wody. Druga geometrią – wśród nich są dekory oparte na graficznych elementach, które tworzą na podłodze efekt głębi. Trzecia to hołd złożony tradycji Villeroy & Boch. Jej wzory są reinterpretacją historycznych dekorów marki, np. słynnych płytek z Mettlach – Mettlacher Platten. Czwarta zaś jest wzorowana na najpopularniejszych płytkach podłogowych Villeroy & Boch – dzięki tym nadrukom brodzik może wtopić się w podłogę i stworzyć z nią jednolitą powierzchnię.

Subway Infinity od Villeroy & Boch to brodziki ceramiczne, które dostępne są w dziewiętnastu standardowych wymiarach od 80 x 75 cm aż do 160 x 100 cm, a także z możliwością indywidualnego docięcia i dopasowania do pomieszczenia. Dzięki temu możesz zamówić brodzik o kształcie i wymiarach, jakich tylko sobie wymarzysz! Ponadto brodziki Subway Infinity mają bezpieczną antypoślizgową powierzchnię klasy A (PN12) i można zamontować je na płytkach lub na równi z powierzchnią podłogi.