Wypełnij ankietę i wygraj komplet pościeli dla swojego Maluszka


Od 16 kwietnia do 29 czerwca 2018 roku możesz wziąć udział w naszym konkursie Kołdra i Poduszka dla Twojego Maluszka, w którym codziennie rozdajemy komplet pościeli dziecięcej linii BULLERBYN marki Wendre.

Wygraj komplet pościeli dziecięcej BULLERBYN, zanim trafi on na półki sklepowe. Wystarczy:

  • wejść na nasz profil na Facebooku i sprawdzić, które województwo walczy o nagrodę (link)
  • jeśli Twoje województwo walczy o nagrodę, wypełnić ankietę (link)
  • odpowiedzieć na pytanie – Co zapewni zdrowy i bezpieczny sen Twojemu dziecku? – i zdobyć komplet pościeli BULLERBYN.

Kołdra i Poduszka dla Twojego Maluszka

Przez 3 miesiące od poniedziałku do piątku, o różnych porach dnia, za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku (link), rozdawać będziemy jeden komplet pościeli dziecięcej linii BULLERBYN COTTON, w skład którego wchodzą kołdra oraz poduszka dla dziecka.

Warunkiem udziału w konkursie jest zamieszkanie na terenie jednego z dwóch województw  wskazanych w poście konkursowym (podczas trwania konkursu każde z województw kilkakrotnie będzie brało udział w konkursie) oraz wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej decyzji zakupowych rodziców pod kątem wyboru pościeli dziecięcej. Spośród wszystkich osób, które danego dnia wezmą udział w konkursie, następnego dnia wyłonimy jedną osobę, która udzieliła najciekawszej odpowiedzi na pytanie konkursowe i nagrodzimy ją zestawem pościeli dziecięcej linii BULLERBYN .

Dołącz do naszej zabawy! Obserwuj nasz profil na Facebooku (link), wypełnij ankietę (ankieta) i  razem z nami zadbaj o zdrowy i bezpieczny sen swojego malucha!

Zasady udziału w akcji Kołdra i Poduszka dla Twojego Maluszka znajdują się w Regulaminie Konkursu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zadbać o zdrowy i bezpieczny sen swojego Malucha, sprawdź porady naszego eksperta:

Zdrowy i bezpieczny sen Twojego Maluszka